יום שישי 12 יולי 2024

Dell

מאז שהוצג המחשב הראשון של דל (Dell) בשנת 1986, דל המשיכה לעצב את פני תעשייה ע"י פריצת גבולות חדשים וייזום פיתוחים חדשניים במחשוב הביתי, העסקי והארגוני. מאמצי המחקר והפיתוח (מו"פ) של דל פרוסים עתה מסביב לגלובוס, ומובלים ע"י כמה ממעצבי ומהנדסי המוצר המובילים בעולם. יחד עם זאת, בליבה של גישת החדשנות של דל נשארת המחויבות הבלתי?מעורערת לספק פתרונות חדשים וטובים יותר אשר עונים ישירות על צורכי הלקוח.

אנו מלקטים את הדרישות ישירות ע"י עשרות אלפי תגובות יומיומיות של הלקוחות, באמצעות אירועים מאורגנים, אירועי מדיה חברתיים ופנלים של הלקוחות. שיתופי פעולה עם מגוון רחב של ספקי מפתח בתעשיית התוכנה, החומרה והרכיבים נותנים לנו מבט רחב ייחודי על נוף המחשוב.

הרבה חידושים מתחילים בבית, מובלים ע"י צוות-על גלובלי של מהנדסים, מעצבי מוצר ומומחים טכניים. אחרים מתחילים כמאמץ קבוצתי עם השותפים האסטרטגיים של דל. המשימה היא לספק פתרונות חדשניים ויעילי-עלות העונים על אתגרי החיים האמיתיים של הלקוח ועובדים ללא דופי בסביבות קיימות ועם מוצרים אחרים.

דל ממוקמת באופן ייחודי על מנת להשפיע על מגמות התעשייה. אנו שומרים על יכולות הפיתוח הפנימיות החזקות שלנו. אנו משתפים פעולה, ולאו דווקא מתחרים, עם ספקי צמרת של הטכנולוגיה בתעשייה ועם יצרני הציוד המקורי. אנו מנווטים לאפשר את התקנים והטכנולוגיות של התעשייה באמצעות קבוצות תעשייה ושותפים אסטרטגיים. באופן זה, דל ממריצה חדשנות ומספקת ערך גבוה ללקוחות.

Slide 3 of 5.